Регулярні тренування – це можливість завжди тримати себе в формі та слідкувати за своїм тілом. І, звичайно, займатися спортом можна навіть дома. Для цього достатньо обрати необхідне обладнання. І одним з кращих варіантів для силових тренувань вважається турнік. Розглянемо, як правильно його обрати та на що звернути увагу.
Основні види турніків для дому
Існує декілька варіантів такого спортивного обладнання. Розглянемо, який вид краще вибрати.
Настінний турнік
Якщо ви хочете постійно займатися силовим спортом, тоді турніки на стіну стануть гарним вибором, адже вони витримують великі навантаження та дуже зручні. Їх кріплять на анкера, обираючи висоту та місце установки за власними потребами. Обладнання витримує до 200 кг і більше, може мати вигнуті додаткові ручки, завдяки яким ви будете виконувати різні вправи.
Розсувний
Це турнік, який кріпиться у дверних отворах. Він має оптимально підібраний рівень довжини поперечини, що дозволяє робити різні види хвата. Витримує до 100 кг ваги, а встановлювати його краще в цеглу чи бетон.
Підлоговий
Він має великі габарити, проте дозволяє робити різні види тренувань. Це цілий спортивний комплекс, куди також можна кріпити боксерську грушу, різноманітний інвентар. Завдяки йому ви робитимете комплексне тренування всього тіла.
Багатофункціональний
Такі турніки вважаються одними з кращих для тренувань та підтримки тіла. Вони мають велику кількість додаткових ручок та кріплень, бруси, можливість приєднання інвентарю. Це розширює їх спектр використання. Витримують вагу людини до 230 кг, але вони вимагають монтажу на надійні стіни.

Що враховувати при виборі турніка?
Якщо вам потрібно таке обладнання, а також товари для фітнесу, за посиланням https://prime-sport.com.ua/fitnjes/ ви зможете вибрати якісний турнік, різноманітну продукцію для занять спортом чи тренувань. Тут представлені тільки якісні та безпечні вироби. При цьому, обираючи турнік, зверніть увагу на декілька факторів.
- Тип встановлення. Турнік можна встановлювати на стіну, в дверних отворах чи на підлозі. Обирайте варіант, в залежності від особливостей приміщення та його габаритів.
- Види хвата. Є моделі з одним та з великою кількістю хватів. Чим більше їх, тим більше вправ можна виконувати. Також ви зможете правильно розподіляти навантаження вздовж усього тіла, роблячи акцент на руках або спині.
- Матеріал. Обирайте турніки лише з якісних матеріалів, завдяки чому вони зможуть витримувати великі навантаження. Гумове покриття в зоні хвата також важливе, адже воно забезпечить вам зручність.
- Пік навантаження. Деякі турніки витримують лише 80 кг, а інші навіть більше 200 кг. Вам потрібно враховувати свою вагу, щоб знайти кращий варіант.
- Розміри. Оцініть, де саме ви плануєте встановлювати турнік, після чого уже обирайте його. Він повинен бути оптимальним за габаритами та забезпечувати максимально безпечні тренування.
Правильно обравши варіант турніка, ви зможете забезпечити собі якісні та комфортні спортивні заняття. Це дозволить завжди бути в формі.